Крижма для хрещення: особливості вибору

Крижма – це обов'язкова річ для хрещення, адже саме в неї закутують дитя після виймання з купелі. До вибору крижми слід поставитися відповідально, адже з нею безпосередньо контактуватиме малюк, тому він має почувати себе в ній максимально зручно.

Під час вибору слід звертати увагу на різні аспекти.

1. Розмір. Ідеальний варіант розміру крижми – це коли немовля поміщається в неї. Це стосується тих випадків, коли охрещування відбувається в дуже ранньому віці і до 3 років. Якщо ж хрещення приймає дитина старше 3 років, то здебільшого використовують універсальну крижму великого розміру.

2. Матеріал. Це, напевно, найважливіше під час вибору крижми. Вона має бути приємною на дотик. Сьогодні крижма для хрещення виготовляється з абсолютно різних матеріалів: бавовна, махра, атлас. Це все індивідуально.

3. Колір. Зазвичай вибирають білий колір, адже він завжди виглядає ошатно. Проте елементи декору можуть бути різних кольорів. Дуже популярним відтінком в оздобленні є золотистий. Він однаково вдало підходить для дівчинки і для хлопчика.

Цікаво, що крижма для хрещення після проведення обряду не переться. Це стосується й іншого хрестинного одягу. Якщо немовля захворіло, батьки можуть загорнути його в крижму, в якій було хрещено дитину, і це сприятиме швидшому її одужанню.

Зазвичай крижму для хрещення купує хрещена мати в спеціальних магазинах. Дуже зручно купувати такі товари в інтернеті, де представлена величезна кількість варіантів. Тоді неквапно можна ознайомитися з характеристиками товару, проаналізувати та порівняти один варіант з іншими, вибрати найбільш пригожу крижму.

Одним з надійних інтернет-магазинів, де Ви можете замовити товари, які необхідні для хрещення, є Юніка. Тут представлені товари, які можна купити за оптимальними цінами. Приймаємо замовлення по всій території України. Доставка здійснюється за домовленістю і обговорюється під час оформлення замовлення. Що стосується оплати, то вона може здійснюватися у двох варіантах:

1. Попередня оплата на рахунок інтернет-магазину;
2. Оплата під час отримання замовлення.

За детальнішою інформацією щодо товарів чи особливостей оформлення замовлення просимо звертатися до консультантів інтернет-магазину Юніка, вони завжди готові відповісти на усі Ваші запитання. Для цього просто напишіть нам, скориставшись онлайн-формою зв'язку, або ж зателефонуйте за номером, що вказаний в контактах. 

Звертайтеся, будемо раді стати корисними та бачити Вас у числі клієнтів інтернет-магазину Юніка!